BGP

өнім

MTP көп режимі 50/125 OM3/OM4 оптикалық патч сымы

Қысқаша сипаттама:

Шикізат: Corning немесе YOFC талшығы, Us kevlar

Талшықты режим: көп режимі 50/125 OM3/OM4

Ұзындығы: теңшелген ұзындық

Кабель диаметрі: 3мм

Кабель түстері: қызғылт сары немесе теңшелген

Өмірді пайдалану: 20 жыл

MOQ: 1 дана

Жеткізу уақыты: 3 күн

Шығу елі: Қытай


Өнімнің егжей-тегжейі

Өнім тегтері

Өнім Сипаттамасы

MTP аяқталатын кабельдер деректер орталықтары сияқты жоғары тығыздықтағы кабельдік орталарда кеңінен қолданылады. Дәстүрлі, тығыз буферлі көп талшықты кабельді білікті техник әр талшықты жеке аяқтауы керек. Бірнеше талшықты тасымалдайтын MTP кабелі алдын ала аяқталады. Зауыттық тоқтатылған MTP қосқыштарында әдетте 8 талшықты, 12 талшықты немесе 24 талшықты жиым болады.

MTP — US Conec компаниясы шығарған бренд атауы. Ол MPO сипаттамаларына сәйкес келеді. MTP «Multi-fiber Termination Push-on» қосқышын білдіреді. MTP қосқыштары жоғары механикалық және оптикалық сипаттамаларға арналған. Бұл мүмкіндіктердің кейбірі патенттермен қамтылған. Қарапайым көзге екі қосқыштың айырмашылығы өте аз. Кабельдерде олар бір-бірімен үйлесімді.

MTP қосқышы ер немесе әйел болуы мүмкін. Сіз ер қосқышты феррулдың ұшынан шығып тұрған екі туралау түйреуіштерінен білуге ​​болады. MTP әйел коннекторларында еркек коннектордан туралау түйреуіштерін қабылдау үшін саңылауларда тесіктер болады.

MTP Multimode 8 Fibers OM3/OM4 50/125μm талшықты-оптикалық патч сымы, уақытты қажет ететін өрісті тоқтатуға үнемді балама, кеңістікті үнемдеуді және кабельді басқару мәселелерін азайтуды қажет ететін деректер орталықтарында жоғары тығыздықты талшықты түзетуге арналған. MTP қосқыштарымен және Corning талшығымен немесе YOFC талшығымен ол 10/40/100G жоғары тығыздықтағы деректер орталығының қолданбалары үшін оңтайландырылған.

Өнімнің сипаттамасы

Қосқыш MTP үшін MTP/LC/SC/FC/ST Талшықтардың саны 8, 12, 24
Талшықты режим OM3/OM4 50/125 мкм Толқын ұзындығы 850/1300нм
Магистраль диаметрі 3,0 мм Поляк түрі UPC немесе ДК
Жынысы/Пин түрі Әйел немесе Ер Полярлық түрі А түрі, В түрі, С түрі
Кірістіру жоғалуы ≤0,35дБ Қайтару шығыны ≥30дБ
Кабельдік куртка LSZH, PVC (OFNR), Пленум (OFNP) Кабель түсі Қызғылт сары, сары, аква, күлгін, күлгін немесе теңшелген
Талшықтардың саны 8Fiber/12Fiber/24Fiber/36Fiber/48Fiber/72Fiber/96Fiber/144Fiber немесе теңшелген

Өнім ерекшеліктері

● MTP стиліндегі қосқыштарды және OM3/OM4 50/125 мкм мультимодты кабельді пайдаланатын жабдықты қосу үшін пайдаланылады.

● A түрі, В түрі және C түрінің полярлық опциялары қолжетімді

● Әрбір кабель 100% кірістіру жоғалуы мен қайтару жоғалуы үшін сыналған

● Таңдалған ұзындықтар мен кабель түстері қол жетімді

● OFNR (PVC), Plenum (OFNP) және төмен түтін, нөлдік галоген(LSZH)

Бағаланған опциялар

● Кірістіру жоғалтуы 50%-ға дейін төмендетілді

● Жоғары төзімділік

● Жоғары температура тұрақтылығы

● Жақсы алмасу мүмкіндігі

● Жоғары тығыздықты дизайн орнату шығындарын азайтады

● 40Gig QSFP жүйелеріне арналған

MTP секіргіштері

Өткізгіш кабельдер патч-панельдерден трансиверлерге соңғы қосылымды жасау үшін пайдаланылады немесе олар екі тәуелсіз магистральдық сілтемелерді қосу құралы ретінде орталықтандырылған кросс қосылымда қолданылады. Инфрақұрылымның сериялық немесе параллель болуына байланысты өткінші кабельдер LC қосқыштарымен немесе MTP қосқыштарымен қол жетімді. Әдетте, қосқыш кабельдер қысқа ұзындықтағы жинақтар болып табылады, өйткені олар бір тірек ішінде тек екі құрылғыны қосады, бірақ кейбір жағдайларда «жолдың ортасы» немесе «жолдың соңы» тарату архитектуралары сияқты қосқыш кабельдер ұзағырақ болуы мүмкін.

RAISEFIBER компаниясы «тіректегі» орта үшін оңтайландырылған қосқыш кабельдерді шығарады. Өткізгіш кабельдер кәдімгі жинақтарға қарағанда кішірек және икемді және қосылу мүмкіндігі орауыштың ең жоғары тығыздығына және оңай, жылдам қол жеткізуге мүмкіндік беру үшін жасалған. Біздің барлық қосқыш кабельдеріміз қатты иілу жағдайында жақсартылған өнімділік үшін иілу оңтайландырылған талшықты қамтиды және біздің қосқыштар негізгі түрі мен талшық түріне байланысты түсті кодталған және анықталған.

MTP JUMPERS

• Талшық саны бойынша түсті кодталған қосқыш етіктер

• Өте ықшам кабель диаметрі

• Майысқан оңтайландырылған талшық және икемді құрылыс

• Base-8, -12 немесе Base-24 түрлері ретінде қол жетімді

• Мықты құрылыс

MTP қосқышының түрі

MTP Connector Type

MTP® қосқышының түс опциялары

USCONEC MTP® Түс
SM СТАНДАРТЫ ЖАСЫЛ
SM ELITE ҚЫША
OM1/OM2 БЕЖЕ
OM3 AQUA
OM4 ERICA VIOLET НЕМЕСЕ AQUA
Connector Color Options
MTP  to MTP Multimode 12 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP - MTP көп режимі 12 талшықтар OM3/OM4 талшықты-оптикалық патч сымы

MTP  to MTP 24 Fibers Multimode Fiber Cable-1

MTP - MTP көп режимі 24 талшықтар OM3/OM4 талшықты-оптикалық патч сымы

MTP 12 Fibers Patch Cable with PushPull Tabs-3

MTP - MTP 12 талшықтары көп режимі OM3 талшықты-оптикалық патч сымы басу/тарту қойындылары бар

MTP to 6 Duplex LC Multimode-1

MTP - 6x LC дуплексті 12 талшықты мультимода OM3/OM4 үзіліс талшықты-оптикалық патч сымы

MTP  to MTP Multimode 8 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP - MTP мультимоды 8 талшықтар OM3/OM4 талшықты-оптикалық патч сымы

MTP-MTP MM With push pull tab

MTP - MTP 12 талшықтары көп режимі OM4 талшықты-оптикалық патч сымы басу/тарту қойындылары бар

solution

Полярлық түрі

ПОЛЯРЛЫҚ А

Бұл полярлықта талшық 1 (көк) әрбір қосқыштағы 1 саңылауда аяқталады және т.б. Бұл полярлықты жиі ТҮЗ АРҚЫЛЫ деп атайды.

POLARITY A

ПОЛЯРЛЫҚ В

Бұл полярлықта талшықтар керісінше болады. 1-ші талшық (көк) 1 және 12-де аяқталады, 2-ші талшық 2 және 11-де аяқталады. Бұл полярлық жиі CROSSOVER деп аталады және әдетте 40G қолданбаларында қолданылады. Бұл келесі бөлімде айтылғандай, әдетте B түріндегі жұптастыру үшін қолданылады.

POLARITY B

Полярлық C

Бұл полярлықта талшықтар керісінше 6 жұпқа бөлінеді. Олар ажыратқыштарға (кабельдер немесе модульдер) жеке 2 талшықты арналарға қосылатын алдын ала жасалған кабельдік жүйелермен бірге пайдалануға арналған.

POLARITY C

MTP адаптерін біріктіру

А ТҮРІ

MTP A түріндегі жұптастыру адаптерлері қосқыштарды бір бағыттағы бір қосқыштың кілтімен, ал екіншісінің кілтімен қарама-қарсы бағыттағы KEYUP TO KEYDOWN деп аталады. Бұл пернені туралау бір қосқыштың 1 істікшесі басқа қосқыштың 1 істікшесімен тураланғанын білдіреді, бұл әрбір талшық үшін – мысалы, көктен көкке, қызғылт сарыдан қызғылт сарыға, судан акваға дейін тікелей қосылымды қамтамасыз етеді. Бұл талшық түс кодтары қосылым арқылы сақталады дегенді білдіреді.

TYPE A

Б ТҮРІ

MTP B түріндегі жұптастыру адаптерлері екі қосқыш пернесін пернеге немесе КҮЙЕУ ҮШІН БАСҚАУ КҮЙЕРІСІН теңестіреді және В типті кабельде болатындай талшықтардың түс кодтарын ауыстырады. Талшықтарды ауыстыру 40G қабылдағыш үшін талшықтарды туралау үшін қажет.

TYPE B

Арнайы талшықтар саны

Custom Fiber Count

Зауыттық шынайы суреттер

Factory Real Pictures

Жиі қойылатын сұрақтар

1. Неліктен RAISEFIBER таңдау керек?

(1) Кәсіби өндіруші: Төмен MOQ, тегін үлгілер бар.

(2) Сапаны қамтамасыз ету: Тұрақты жоғары сапа.

(3) Тұтынушылар шешімдері: Жылдам.

(4) Win-Win бағасы: көп шығындарды үнемдеңіз, тұтынушыларға көбірек пайда әкеліңіз.

2. Сіз OEM, ODM қабылдайсыз ба?

Иә, біз оларды қабылдаймыз.

3. Біздің LOGO-ны басып шығара аласыз ба?

Әрине, сіздің LOGO-ны қораптарға немесе өнімдерге басып шығаруға болады.

4. Осы өнімге тапсырыс үлгісін ала аламын ба?

Иә, біз сапаны сынау және тексеру үшін үлгі тапсырысты қабылдаймыз. Аралас үлгілер қолайлы.

5. Жеткізу уақыты туралы не деуге болады?

Үлгі 1-2 күн, жаппай өндіру уақыты 3-5 күн қажет.

6. Тауарды қалай жөнелтесіз және ол қанша уақытта жетеді?

Біз әдетте DHL, UPS, FedEx немесе TNT арқылы жеткіземіз. Әдетте келуге 3-5 күн кетеді. Әуе және теңіз тасымалдаулары да міндетті емес.

7. Өнімдерге кепілдік бересіз бе?

Иә, біз ресми өнімдерімізге 10 жыл кепілдік береміз.

8. Жеткізу уақыты туралы не деуге болады?

1) Үлгілер: 1-2 күн.

2) Тауарлар: әдетте 3-5 күн.

Қаптама және жөнелту

shipping

  • Алдыңғы:
  • Келесі:

  • Хабарламаңызды осы жерге жазып, бізге жіберіңіз