banner-01
banner-02
banner-03

өнім

Біздің ыстық өнімдеріміз туралы біліңіз

толығырақ>>

Біз туралы

Зауыт сипаттамасы туралы

company img

Біздің істейтініміз

2008 жылдың қарашасында құрылған Raisefiber 100 қызметкері және 3000 шаршы метр зауыты бар талшықты-оптикалық компоненттердің жетекші әлемдік өндірушісі болып табылады. Біз ISO9001: 2015 сапа менеджменті жүйесінің сертификаттауынан және ISO14001 қоршаған ортаны басқару жүйесінің сертификатынан өттік. Нәсіліне, аймағына, саяси жүйесіне және діни сеніміне қарамастан, Raisefiber бүкіл әлемдегі тұтынушыларға жоғары сапалы оптикалық талшықты байланыс өнімдері мен қызметтерін ұсынуға арналған!

толығырақ>>
Көбірек білу үшін

Біздің ақпараттық бюллетеньдер, өнімдеріміз туралы соңғы ақпарат, жаңалықтар және арнайы ұсыныстар.

Нұсқаулық үшін басыңыз
  • Our Quality Commitment lies in all aspects of processes, resources, and methods that enable us to build superior networks for our customers. Through quality policy focusing on continuous improvement of products and services, we're able to achieve the highest levels of satisfaction for our customers.

    САПА

    Біздің сапа міндеттемесі клиенттеріміз үшін жоғары желілерді құруға мүмкіндік беретін процестердің, ресурстардың және әдістердің барлық аспектілеріне жатады. Өнімдер мен қызметтерді үздіксіз жақсартуға бағытталған сапа саясаты арқылы біз тұтынушыларымыздың қанағаттануының ең жоғары деңгейіне қол жеткізе аламыз.

  • Raisefiber's world-class compatible products are 100% tested, compatible with over 200 vendors.Test for performance in our world-class lab facilities with the latest networking equipment to ensure the reliability.

    Шешімді сынау бағдарламасы

    Raisefiber компаниясының әлемдік деңгейдегі үйлесімді өнімдері 100% сыналған, 200-ден астам жеткізушілермен үйлесімді. Сенімділікті қамтамасыз ету үшін соңғы желілік жабдықпен әлемдік деңгейдегі зертханалық қондырғыларымызда өнімділікті сынаңыз.

  • Founded in 2008, Raisefiber is a global high-tech company providing high-speed communication network solutions and services to several industries. Raisefiber is offers a variety of standard telecommunication products and is also able to customize products based on individual needs.

    ӨНДІРУ

    2008 жылы негізі қаланған Raisefiber – бірнеше салаларға жоғары жылдамдықты байланыс желісінің шешімдері мен қызметтерін ұсынатын жаһандық жоғары технологиялық компания. Raisefiber стандартты телекоммуникациялық өнімдердің алуан түрін ұсынады және жеке қажеттіліктерге негізделген өнімдерді теңшей алады.

қолдану

Өнімнің қолдану аймағын түсіну мәселені жақсырақ шешуге көмектеседі

  • Industry experiences 13 жыл

    Өнеркәсіптік тәжірибелер

  • Number of employees 150 адам

    Жұмысшылар саны

  • Factory Area 3000㎡

    Зауыт ауданы

  • Daily Production 5000 дана

    Күнделікті өндіріс

  • Annual production 1500000 дана

    Жылдық өнім

жаңалықтар

Біздің компанияның және саланың динамикасын түсініңіз

 Do You Know About Mode Conditioning Patch Cord?

Сіз режимді кондиционерлеу патч сымы туралы білесіз бе?

Өткізу қабілеттілігін арттыруға үлкен сұраныс оптикалық талшық арқылы Gigabit Ethernet үшін 802.3z стандартын (IEEE) шығаруға түрткі болды. Барлығымыз білетіндей, 1000BASE-LX қабылдағыш модульдері тек бір режимді талшықтарда жұмыс істей алады. Дегенмен, егер бар талшықты желі мультимодалы талшықтарды пайдаланса, бұл мәселе тудыруы мүмкін. Бір режимді талшықты мультимодалы талшыққа қосқанда, дифференциалды режимнің кешігуі (DMD) деп аталатын құбылыс пайда болады.

UPC мен APC арасындағы айырмашылық неде?

Біз әдетте «LC/UPC көпмодты дуплексті талшықты-оптикалық патч кабелі» немесе «ST/APC бір режимді қарапайым талшықты-оптикалық секіргіш» сияқты сипаттамалар туралы естиміз. Бұл сөздер UPC және ...
толығырақ>>

Бір режимді талшық (SMF): Жоғары мүмкіндік және ...

Бәрімізге белгілі, мультимодалы талшықтар әдетте OM1, OM2, OM3 және OM4 болып бөлінеді. Сонда бір режимді талшық туралы не деуге болады? Шындығында, бір режимді талшықтардың түрлері көпмодалы талшықтарға қарағанда әлдеқайда күрделі болып көрінеді....
толығырақ>>